Teenuse aja broneerimiseks: tel. 5331 3115
                                              e-mail: luivi@hot.ee

Teenuste eest tasumine kohapeal sularahas.

ELEKTRIRAVI
 

 • TENS elektriravi 20 minutit . Hind: 6 eurot
  TENS on levinuim meetod füüsikalises valu ravis. Aktiveerib närvifunktsioone, stimuleerib valu leevendavaid mehhanisme, parandab verevarustust mõjutatavas kehapiirkonnas. Vähendab kroonilisi valusid (selg, kael, õlavööde, põlved, käed, kolmiknärvi valu, artriit), parandab verevarustust ja tõstab kehalise soorituse võimet. Ei sobi südamerütmihäirete ja pahaloomuliste kasvajatega inimestele.

MASSAAŽID
 

 • Klassikaline massaaž 30 minutit hinnaga 15 eurot/ 50 minutit hinnaga 28 eurot
  Klassikaline massaaž on manuaalselt teostatud mehhaaniliste võtete kompleks, mille eesmärk onleevendada lihaspingeid, stimuleerida lihastoonust, leevendada valu, parandada aine- ja verevarustust, taastada või säilitada patsiendi tegevusvõime. Klassikaline pehmete kudede massaaž sisaldab ka manuaalseid lihas-, kõõlusvenitusi, liigeste mobiliseerimisi.

   

 • Meemassaaž 40 minutit. Hind: 32 eurot
  Meemassaaž parandab verevarustust ja maandab lihaspingeid. Meega masseerimine aitab väljutada organismist jääkaineid ja stimuleerib naha aluskoe ning verevarustuse tööd. Massaaž aitab tõhusalt võidelda tselluliidiga ja puhastab nahapoore. Meemassaaž on efektiivne külmetuse, närvi- ja liigesevalude ning stressi korral. Massaaž mõjub vananevale nahale toniseerivalt ja trimmivalt. 

   

 • Ülakeha massaaž 20 minutit. Hind 10 eurot
  Sobilik selja ja õlavöötme piirkonna pingetest vabastamiseks. Soovitatav eriti just istuva töö tegijatele. 

   

 • Aparaatne massaaž Medpoint massaažipadjaga 20-30 minutit. Hind 7-15 eurot
  Massaažipadi on suurepärane vahend masseerimaks pinges lihaseid seljal, kaelal, reitel, õlgadel jm. Padi stimuleerib efektiivselt akupunktuurseid punkte üle kogu keha, mille tulemusena paraneb elutähtsate organite töö ja tugevneb immuunsüsteem. Infrapunasoojus laiendab veresooni, mis omakorda parandab vereringet ning sellest tulenevalt kiirendab rakkude uuenemist ja hapnikuga varustamist. 

   

FÜSIOTERAAPIA
 

 • Füsioterapeudi ndividuaalteenus 45 minutit. Hind 45 eurot
  Esimesel kohtumisel anamnees, hindamine, probleemide välja selgitamine ja eesmärkide seadmine. Teenusel sooritatakse terapeutilisi harjutusi ja toimub kliendi nõustamine ning koduse harjutuskava koostamine ja õpetamine.

   

 • Füsioterapeudi pereteenus 1 tund. Hind 60 eurot
  Perekonna nõustamine ja juhendamine abistamist vajava perekonnaliikme suhtes. Ergonoomiliste töövõtete juhendamine, vajadusel koduse keskkonna külastamine, abivahendite soovitamine, kasutama õpetamine. (Kodukülastuse hind kujuneb töömahu ja asukoha põhjal, Viljandi linna piires on kodukülastuse lisatasu 5 eurot)

   

 • Ravivõimlemine grupis 45 minutit. Hind 6 eurot osaleja kohta
  Grupis 3-5 inimest. Harjutused kogu kehale lihastoonuse tõstmiseks ja venitusharjutused ning lõdvestustehnikate õpetamine.

   

 • Epley manööver  ehk asendipöörituse ravi 30 minutit. Hind 30 eurot
  Nõustamine, teraapia ja personaalse harjutuskava õpetamine.  Healoomuline paroksüsmaalne asendivertiigo on tüüpiliselt äkkhootine peapööritus, mis tekib, kui sisekõrvas tekkiv sade kaltsiumkarbonaadi kristallidest ärritab tasakaaluelundit pea asendi muutumisel. 

   

 • Kinesioteipimine (1 piirkond). Hind 3 eurot + kulumaterjali tasu

 

TEGEVUSTERAAPIA

 

 • Tegevusterapeudi individuaalteenus 45 minutit. Hind 45 eurot

        Kliendi tegevusvõime hindamine, teraapia eesmärkide seadmine, harjutused tegevusvõime säilitamiseks/ taastamiseks/                                     parandamiseks, lihastoonuse tõstmiseks, liigeste liikuvuse suurendamiseks.

 

 • Käeteraapia 30 minutit. Hind 15 eurot
  Käeteraapia on labakäe, randmeliigese ja närvi vigastuste kirurgia järgne taastusravi. Labakäsi ja ülajäse loetakse funktsionaalseks, kui inimene saab kätt kasutada söömiseks ja joomiseks. Operatsiooni järgselt võib käe kasutamine olla oluliselt piiratud. Käeteraapia eesmärgiks on turse elimineerimine; pehmete kudede elastsuse parendamine;  liigesliikuvuse,  kõõluste libisemise ning lihasjõu arendamine. Närvi vigastuste korral on olulisel kohal ala- ja ületundlikkuse treeningu õpetamine iseseisvaks tegeluseks. Soodustatud ka kubitaal- või karpaalkanali sündroomi, deQuervain jt kõõlustupe põletike korral, ülekoormusest, tööst või pillimängust tingitud vaevuste korral.

   

 • Armiravi 30-60 minutit (olenevalt armi suurusest). Hind 15-30 eurot
  Armiravi toimib otse armkoele ja terapeut kasutab ka spetsiaalselt välja töötatud liigutusi kogu ümbritsevas piirkonnas, et vabastada liiteid ja teha tööd kudede, elundite ja lihaste vahelise liikumispiirangu tühistamiseks.

 • Tegelusring lastele/ täiskasvanutele/ eakatele kestusega 1 tund. Hind 6 eurot osaleja kohta
  Grupitegevused arendamaks tegevusvõimet tuginedes tegevusterapeutilisetele meetoditele. Ringitegevustega arendatakse oskusi, et paremini igapäevaelu tegevustega toime tulla ja suurendada iseseisvust. Grupis 3-6 inimest. Grupp tuleb kokku kui minimaalne osalejate arv on registreerunud.

  SAVITERAAPIA elektrilisel kedral 60 minutit. Hind 20 eurot + valminud esemete eest materjali tasu.Teenus toetab keha hoiakut, tunnetust, silm-pea-käsi koostööd, koordinatsiooni, kahe keahpoole koostööd, peenmotoorikat ning lisaks aitab suurendada püsivust, keskendumisvõimet ja maandab pingeid ja stressi. Loominguline ja rahustav tegevus!

      TOITUMISNÕUSTAMINE. Hind 25 eurot
      Toitumisnõustaja on abiks kui vajad abi kaalulangetamisel või –tõstmisel ning oma menüü tervislikumaks muutmisel. 

      MEDITSIINIÕE KONSULTATSIOON 30 minutit. Hind: 15 eurot

      PSÜHHOLOOGI VASTUVÕTT 60 minutit. Hind: 30 eurot

     PSÜHHOLOOGI PERENÕUSTAMINE 60 minutit. Hind: 50 eurot

     ALKOHOLI SÕLTLASTE NÕUSTAMINE, abi joobest välja toomisel. Pereliikmete nõustamine, kliendi jõustamine kainenemise perioodil       ning jätkutugi. 
     Hind sõltub töömahust ja kulutatud vahendite maksumusest. Küsi julgelt nõu, oleme abiks sel keerulisel perioodil! 

     ERIPEDAGOOGI INDIVIDUAALTEENUS 60 minutit. Hind 30 eurot

     Õpime õppima! Õpioskuste arendamine läbi eripedagoogiliste meetodite nii lastel kui ka täiskasvanutel. Lapsevanemate nõustamine laste        kodus õpetamisel.

     KOGEMUSNÕUSTAMISE INDIVIDUAALTEENUS. 60 minutit. Hind 30 eurot

     nägemispuudega inimestele; lähisuhtevägivalda kogenutele; onkoloogilise diagnoosiga inimestele ja nende pereliikmetele; kroonilise                 valuga inimestele; erivajadusega lapse vanematele ja pereliikmetele; diabeedi diagnoosiga inimestele ja nende pereliikmetele; enneaegse         lapse vanematele ja pereliikmetele. Stress, depressioon, läbipõlemine; Töökiusamine, verbaalne vägivald. Alkoholism.